صفحه اصلی / اتوماسیون صنعتی / راهنمای فارسی اینورتر دلتا مدل M

راهنمای فارسی اینورتر دلتا مدل M

مقدمه:

مبدلهای جریان مستقیم به متناوب به نام اینورتر شناخته میشوند .وظیفه یک اینورتر تبدیل یک ولتاژورودی مستقیم به یک جریان ولتتاژ خروجی متناوب ومتقارن با دامنه و فرکانس مورد نظر است . ولتاژخروجی را میتوان با تغییر ولتاژ ورودی مستقیم وثابت نگاه داشتن بهره اینورتر به دست آورد از طرفی  اگر ولتاژ ورودی مستقیم ثابت بوده و قابل کنترل نباشد میتوان با تغییر بهره اینورتر یک ولتاژ متغییر را در خروجی به دست آورد . که این عمل معمولا به وسیله کنترل مدولاسیون پهنای ( PWM ) در داخل اینورتر صورت می گیرد . بهره اینورتر را میتوان برابر با نسبت ولتاژ متناوب خروجی به ولتاژ مستقیم ورودی تعریف کرد.

کاربرد اینورتر ها در صنعت :

اینورتر ها به طور گسترده ای در صنعت به کار می روند (مثل گرداننده ها موتورهای  AC با دور متغییر گدم کنندگی القایی منابع تغذیه کمکی منابع تغذیه بدون وقفه. ورودی اینورتر ممکن است یک باتری ,سلول زغالی ,سلول خورشیدی ویا هر منبع مستیقم دیگری باشد.خروجی اینورترهای تکفاز معمولا برابر (۱) ۱۲۰ ولت در فرکانس ۶۰ هرتز (۲) ۲۲۰ ولت در فرکانس ۵۰ هرتز و(۳) ۱۱۵ولت در  فرکانس ۴۰۰هرتز است. در سیستمهای سه فاز توان بالا , خروجیهای معمولا عبارتند از ۲۲۰/۳۸۰ ولت در فرکانس۵۰هرتز (۲) ۱۲۰/۲۰۸ ولت در فرکانس ۶۰هرتز و(۳)۲۰۰/۱۱۵ ولت در فرکانس ۴۰۰ هرتز.

شروع کار :

در این راهنما شامل مرحل نصب ,وارد کردن پارامترها , رفع مشکلات وعیوب و نگهداری , رفع مشکلات و عیوب و نگهداری روزانه درایوها موتور ac را فرا خواهید گرفت . برای تضمین عملکرد مطمئن وبدون خطر تجهیزات فوق قبل از اتصال برق به درایوها ac حتما موارد ایمنی را مطالعه و رعایت کنید.

 

راهنمای فارسی اینورتر دلتا مدل M
دانلود با لینک مستقیم

اطلاعات فایل:

اطلاعات فایل:

حجم فایل:۷۰۰ KB

تعداد صفحات:۱۲۱

زبان:فارسی

فرمت فایل:pdf

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطلب را نیز بخوانید

حذف جریان های هجومی ترانسفورماتور قدرت

حذف جریان های هجومی ترانسفورماتورهای قدرت با استفاده از تئوری سوئیچینگ کنترل ...